• Hakkımızda

Cicibici.com

Dünyada giderek büyüyen özel alışveriş sisteminin, Türkiye’deki özel el işçilik ile üretilen ürünlerin, dünyaya açıldığı en önemli kapılarından biridir.

Size Özel Ürünler

Cicibici.com konsepti gereği, Anadolu’nun bağrında Türkiye’nin mis kokulu topraklarında çok değerli insanların kendi el emeklerini üretip eşi ve benzeri olmayan ürünleri ilgililerine sunması sayesinde, her paydaşa satın alacağı hizmet ile kendini daha özel hissedecektir.

Özel Avantajlar

Cicibici.com el emeğinin ve alın terinin dokunduğu onlarca özel yapım ürünü,  özel avantajları ya da fark yaratan kampanyaları siz değerli müşterilerine sunar.

Siz de bu seçkin alışveriş sistemine üye olduğunuzda inanılmaz indirimleri ve kaçırılmayacak fırsatları yakalayabileceksiniz.

Cicibici Tur Nedir ?

Ürünleri 360 derece sunum keyfi ile inceleyebileceğiniz bir sistemdir. İncelemek istediğiniz ürünün  "Sanal Tur" kısmında işaretçiniz ile birlikte istediğiniz yöne hareket ederek cicibici ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Cicibici.com

cicibici.com, 1997 yılından bu güne VizyonNet markasıyla bilişim sektöründeki tecrübeyi omuzlarında gururla taşıyan Vizyon Bilgi İletişim Ürünleri bünyesi altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

 

Sepet×

Sepet Toplamı:

Satın Al Temizle