Ödeme Seçenekleri

Havale/EFT’yle ödeme yapabilir miyim?

Beğendiğiniz ürünü sepete ekle butonu ile sepetinize ekledikten sonra, Sepetinizi görütüleyin ve Satın al butonunu kullanarak alışveriş detaylarınıza geçin. Bu kısımda ödeme tipini belirlediğiniz sayfada Havale seçeneğini göreceksiniz. Havale seçeneğini seçerek havale ile ödeme yapmanız mümkün.

Ödeme ekranında “Havale/EFT” butonuna tıkladıktan sonra, açılan ekranda size sunulan bankayı seçip hesap numarasını bir yere not edin.

• Yapı Kredi  hesabımıza yapılan ödemeler, havalenin geliş sıralamasına göre aynı gün içinde onaylanır.

• Yapı Kredi Bankası, 110 Şube Kodu 93276386 numaralı hesabımıza yapılan ödemeler, toplam sipariş tutarınız kadar ödeme yapmanız ve dekontun açıklama kısmına sipariş numarası yazmanız durumunda havalenin geliş sırasına göre yine aynı gün içinde onaylanır. Sipariş numarası yazılmamış ya da toplam sipariş tutarından daha fazla yapılmış ödemeler incelenir ve en geç ödeme yapılan günün ertesinde onaylanır.

• Havale işleminizi ATM’lerden de yapabilirsiniz; ama ATM aracılığıyla yapılan ödemelerde sipariş numarası, isim vb açıklamalar yazılamadığı için sipariş onayında sorun yaşanır. Bu tip sorunlar yaşanmadan, siparişinizin kısa sürede onaylanması için ödeme bilgilerinizi bize e-posta ile göndermenizi öneririz.

• Banka hesap numaralarımıza yapılan EFT işlemleri, bankaya ve ödeme yapılan saate göre değişkenlik gösterebilir. Öğleden sonra yapılan EFT’ler bir sonraki gün işleme alınır.

• Havale/EFT işleminiz onaylandığı size bir e-posta mesajıyla bildirilir, bu mesajı aldığınızda siparişiniz hazırlanma aşamasına geçmiş demektir. Ana sayfamızın sağ üst köşesindeki “Siparişlerim” sekmesinden verdiğiniz siparişinizle ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.Havale/EFT işlemi için hesap numaramız

YAPI KREDİ BANKASI: TRABZON ŞUBE
ŞUBE KODU: 110
HESAP NUMARASI: 93276386
IBAN NUMARASI: TR15 0006 7010 0000 0093 2763 86

HASAN FAHRİ GÜMÜŞTEKİN


Alışverişi yapınca ne şekilde ödeme yapabilirsiniz?

Sitemizden vereceğiniz siparişleri kredi kartınızı kullanarak peşin ya da taksitle ödeyebilir; dilerseniz ödemenizi havale/EFT ile de yapabilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, evinizin rahatlığında alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.Hangi kredi kartları ile taksitli alışveriş yapabilirim?

Sitemizden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Taksitle yapacağınız alışverişlerde ise aşağıdaki kredi kartları geçerlidir:

Yapı Kredi Bankası: Worldcard
Albaraka: Albarak Worldcard
Anadolu: Anadolubank Worldcard
Asya Vakıfbank: Vakıfbank Worldcard


Sepet×

Sepet Toplamı:

Satın Al Temizle